Fotowoltaika – Żory

expert at the grid-tie photovoltaic string inverters of a solar
Również w Żorach coraz więcej firm i instytucji, a także domów prywatnych myśli o obniżeniu rachunków za prąd.

Nie tylko właściciele domów prywatnych, ale także właściciele firm z roku na rok obserwują wzrost cen energii elektrycznej. Tymczasem również w Żorach na rynku znajdziemy coraz większą ilość firm specjalizujących się w montażu instalacji fotowoltaicznych. Jeśli zależy nam na drastycznym obniżeniu kosztów związanych z energią elektryczną, warto temat instalacji elektrowni fotowoltaicznej w naszym domu, czy firmie przemyśleć już dziś. Montaż instalacji fotowoltaicznych w swojej ofercie ma między innymi firma Teleenergia z siedzibą w Żorach na ulicy Wodzisławskiej. Oprócz profesjonalnych podzespołów otrzymujemy także fachową poradę oraz montaż poszczególnych podzespołów. Warto zaznaczyć iż większość firm działających na Śląsku, oprócz wykonania całej infrastruktury, jest w stanie także załatwić za nas wszelkie formalności związane z otrzymaniem dofinansowania ze środków – czy to europejskich, czy naszych krajowych. Zamiast zastanawiać się nad montażem solarów, które tylko i wyłącznie podgrzewają nam wodę, warto zatem pomyśleć o panelach, które są w stanie wytwarzać prąd dla naszego domu! Za kilka lat panele fotowoltaiczne będą zapewne tak popularne w Polsce, jak w Niemczech, czy innych krajach Unii Europejskiej. 

Instalacje fotowoltaiczne można dziś nontować:

– na dachach budynków jednorodzinnych
– na dachach firm
– na terenach przemysłowych
– instalacje sprawdzają się też idealnie jeśli chodzi o hotele, domki letniskowe, przyczepy kempingowe i wiele innych

Polecamy także: 

Tworzenie stron internetowych – Żory 

2 Responses to "Fotowoltaika – Żory"
  1. Sąsiad ma na dachu panele słoneczne od roku i nie może się nachwalić, podobno koszt montażu diametralnie się zmieni na przełomie ostatniego roku. Czy to prawda? Czy jest ktoś z Żor kto może potwierdzić że warto inwestować w fotowoltaikę? Intensywnie się zastanawiam nad montażem, ale trochę przeraża mnie koszt wstępny.

  2. Klimatyzacja, jak wiadomo to urządzenie potrzebujące sporej ilości prądu. Gdy połączyć montaż klimatyzacji z instalacją fotowoltaiczną to możemy w bardzo oszczędny sposób wpłynąć na niższą temperaturę w naszym pomieszczeniu bez dużych wydatków na prąd. Poszukujesz firmy montującej klimatyzację w Żorach? Zapraszamy na nasze strony !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.