Fotowoltaika – Bielsko-Biała

4 Responses to "Fotowoltaika – Bielsko-Biała"
  1. Mam instalację fotowoltaiczną od prawie 1,5 roku i powiem wprost – to się opłaca! Długo się nad tym zastanawiałem ale dziś wiem, że to była dobra decyzja. W Bielsku jak grzyby po deszczu wyrastają nowe firmy które zajmują się fotowoltaiką, niestety część z nich ma złą opinię do dziś. Za dużo biorą na głowę i później nie wyrabiają, olewają terminy. Ja osobiście zleciłem zadanie montażu firmie z Katowic i nie żałuję. Do dziś mam z Panem Damianem dobry kontakt, nawet kilka razy u mnie byli bo coś nie tak było z falownikiem, ale okazało się, że to z mojej winy. Mam już około 4 tysięcy oszczędności dzięki instalacji. Polecam wszystkim mieszkańcom w Bielsku!

    • Cześć a byłbyś w stanie spotkać się i pokazać jak u Ciebie to działa? Jestem zainteresowany ale słyszałem, że w Bielsku można się nieźle naciąć na firmy się tym zajmujące i nie chcę ryzykować. Mój mail – monkow@gmail.com Napisz, postawię jakąś flaszkę za poradę. Pozdro

  2. Jestem zainteresowany montażem paneli słonecznych. Posiadam Dom Przyjęć Weselnych w Bielsku. Jedna część dachu skierowana jest na południe. Chciałbym wycenić inwestycję. Czy jest taka możliwość?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.