Zamontuj z nami system fotowoltaiczny a kocioł elektryczny zamontujemy gratis!    [ZOBACZ WIĘCEJ]
Fotowoltaika - Bełk 
Rosnące rachunki z roku na rok denerwują nas wszystkich, jest to sytuacja irytująca za względu na brak podwyżek w prac, w stosunku do cen w sklepach i opłat stałych za utrzymanie domu proporcje niestety w wieszości nie są zachowane. Słowem szukamy oszczędności! Jednym ze sposobów jest nowoczesna technika i możliwość pozyskiwania własnego prądu wprost z promieni słonecznych. Montujemy na dachu panele słoneczne, inwerter w piwnicy lub garażu i produkujemy własną energię elektryczną. Co ciekawet rachunki możemy ograniczyć tylko do stałych opat presyłowych, reszta generuje się sama. Polskie przepisy dodatkowo umożliwiają kumulowanie nadwyżek prądu w sieci energetycznej dzięki czemu również w pochmurne dni mamy darmowy prąd. To właśnie dlatego fotowoltika w Bełku cieszy się tak dużym zainteresowaniem.  Myśląc o montażu trzeba jednak pamiętać by nie dać się "naciągnąć" na kiepskiej jakości urządzenia, które mogą w przyszłości przysporzyć nam wielu problemów. Częste awarie oddalają w czasie zwrot inwestycji i niestety nasze realne oszczędności są stale pomniejszane. Pamiętajmy zatem - zwłaszcza w fotowoltaice liczy się jakość! 
Oszczędzamy również na ogrzewaniu
Produkując własny prąd na dachu własnego domu napierw trafia on do gniazdek elektrycznych i wszelkiego rodzaju urządzeń a nadwyżki kumulowane są w sieci energetycznej. Mamy rok na wykorzystanie jej.  Pamiętajmy, że oprócz prądu w gniazdku możemy również generować ciepło w naszym domu. Jak to możliwe? Tu pierwsze skrzypce grają kotły elektryczne, które zamieniają prąd z dachu w ciepłą wodę w kranie i kaloryferach. To doskonałe wsparcie na przykład dla ogrzewania gazowego. W sezonie jesiennym i wiosennym korzystamy z ogrzewania elektrycznego a tylko w najzimniejszych miesiącach pracuje kocioł elektryczny. Nasze rachunki za gaz drastycznie spadają. My natomiast pomnażamy oszczędności. 
Montaż paneli słonecznych w Bełku 
Zapraszamy do kontaktu - pomożemy Pańśtwu na każdym etapie - od projektu, poprzez wysyłkę wniosków do Taurona, NFOŚiGW po instalację całego systemu na dachu domu lub na gruncie. Mamy ogromne doświadczenie w budowaniu instalacji, co gwarantuje długą i bezawaryjną pracę i szbki zwrot inwestycji. 
Idealne połączenie - Moduły fotowoltaiczne polskiego producenta, niemiecki falownik SIEMENS KACO oraz kocioł elektryczny włoskiej firmy Ferroli. Prąd z dachu zamieniany jest w ciepłą wodę w kaloryferach oraz kranie.