Fotowoltaika – Cieszyn

Oszczędności – to słowo klucz w przypadku instalacji fotowoltaicznych, dlatego mieszkańcy Cieszyna coraz częściej interesują się montażem na dachu swojego domu paneli słonecznych.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Cieszynie
Oszczędności, ekologia, alternatywne źródła energii – zacznij korzystać z fotowoltaiki w Cieszynie już dziś!

Nasi zachodni sąsiedzi, Niemcy, docenili już dawno zalety energii pozyskiwanej ze słońca. U nas coraz więcej domów prywatnych i firm stawia na odnawialne źródła energii. Powody są co najmniej dwa:

  • Ekologia – Śląsk od dawna SMOGIEM stoi, normy przekroczone są u nas wielokrotnie w sezonie wiosennym, jesiennym i zimowym. Coraz częściej zaczynamy dostrzegać wagę tego dla przyszłości nie tylko naszej, ale także naszych dzieci.
  • Ekonomia – jeśli można znacząco zredukować rachunki za prąd, przy tym samym zużyciu prądu – to dlaczego z tego nie skorzystać?

Warto dodać iż zakup podzespołów niezbędnych do instalacji fotowoltaicznej na przełomie ostatnich kilkunastu miesięcy znacznie spadł. Niepotrzebne są już drogie w zakupie i serwisowaniu baterie. Nasz wyprodukowany prąd wędruje do sieci i to właśnie sieć jest akumulatorem naszej energii.

fotowoltaika - Ustroń
Panele słoneczne, fotowoltaika na dachach domów w Cieszynie

Fotowoltaika – Cieszyn

A gdy do tego wszystkiego dorzucić jeszcze możliwość rozłożenia płatności wstępnej na raty, albo skorzystania z dofinansowania z Unii europejskiej to mamy receptę na oszczędności budżetowe. Co ważne, nasza mikroelektrownia pracuje niezależnie od tego co akurat robimy, czym się zajmujemy. Gdy jesteśmy w pracy, na wakacjach, czy na grillu u znajomych – panele fotowoltaiczne produkują prąd generując jednocześnie spore oszczędności dla naszego budżetu domowego, czy firmowego.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Cieszynie.

Aby się przekonać o zaletach fotowoltaiki zapraszamy do kontaktu z nami – odpowiemy na wszystkie pytania związane z budową, instalacją fotowoltaiczną.