Fotowoltaika – Czerwionka-Leszczyny

Gęsta zabudowa i problemy w porze jesiennej i zimowej ze SMOGIEM – wiedzą o tym mieszkańcy i samorządowcy z  Czerwionki-Leszczyn. Dlatego też tak intensywnie starano się o dofinansowanie do OZE. W konsekwencji na dachach domów w najbliższym czasie zaroi się od paneli słonecznych. Miasto otrzymało spore dofinansowanie z Unii Europejskiej. Abstrahując od tego na dachach domów i firm w regionie i tak możemy już spotkać panele fotowoltaiczne – to przecież nie tylko ekologia ale także ekonomia w najczystszym wydaniu.

Panele słoneczne - Czerwionka-Leszczyny
Zacznij oszczędzać już dziś – zamontuj panele fotowoltaiczne na dachu swojego domu lub firmy. Ciesz się wygenerowanymi oszczędnościami.

Dzięki instalacji fotowoltaicznej możemy nasze rachunki za prąd ograniczyć do absolutnego minimum i w konsekwencji bez żadnej naszej ingerencji, obojętnie czy jesteśmy w pracy, czy na urlopie, zasilamy nasz budżet domowy lub firmowy! Jak to możliwe?

Fotowoltaika – Czerwionka-Leszczyny

Zasada jest bardzo prosta – energia ze słońca jest wyłapywana przez ogniwa fotowoltaiczne na naszym dachu, następnie prądy płynie do falownika, gdzie jest zamieniany w prąd zmienny i trafia do naszych odbiorników elektrycznych i/lub do sieci. Z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc nasze oszczędności rosną a my cieszymy się większą ilością gotówki w portfelu.

Ile to wszystko kosztuje? Średnia cena 1kW to 4-5 tysięcy złotych, a korzyści na przełomie lat mogą być znacznie większe. To wyśmienita propozycja, tym bardziej, że fotowoltaikę możemy zainstalować z dofinansowaniem Unijnym lub w preferencyjnym kredycie (wygenerowane oszczędności opłacają nam kredyt a po kilku latach pozostają nam tylko realne korzyści). Z fotowoltaiki w Czerwionce-Leszczynach korzystają nie tylko firmy, ale także właściciele domów prywatnych! Sama gmina doskonale wie, że panele fotowoltaiczne to przyszłość, dlatego część latarni w mieście zasilana jest energią ze słońca:

Panele fotowoltaiczne w Czerwionce zasilają latarnie uliczne

Poszukujesz firmy, która zajmie się instalacją fotowoltaiczną w Czerwionce-Leszczynach?

Zadzwoń +48 793 992 662 lub napisz kontakt@fotowoltaica.pl