Fotowoltaika – Gaszowice

by

Względy ekonomiczne i ekologiczne coraz częściej decydują o wyborze fotowoltaiki, coraz częściej poszukujemy nowoczesnych rozwiązań, również w kwestii pozyskiwania prądu. Czy to możliwe, by wydatki na energię elektryczną ograniczyć praktycznie do zera? Moduły fotowoltaiczne wprost ze słońca produkują energię elektryczną, która najpierw trafia do urządzeń działających w naszym domu a nadwyżki kumulowane są w ogromnym akumulatorze jakim jest zakład energetyczny. W dni z mniejszym nasłonecznieniem możemy skumulowaną energię pobrać z sieci w 80%. Dzięki takim rozwiązaniom fotowoltaika w Gaszowicach jest coraz bardziej popularna. Korzystają z niej zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Oprócz obniżenia opłat miesięcznych za energię elektryczną, oszczędzamy również środowisko naturalne. Jak to możliwe?

Montaż paneli słonecznych w Gaszowicach
Energia promieni słonecznych zamieniana jest na prąd w naszym gniazdku. Prąd stały z dachu trafia do falownika, to właśni tu prąd zamieniany jest na zmienny. Dzięki temu możemy korzystać z dobrodziejstw fotowoltaiki niemal w każdym domu lub firmie.

Produkując prąd na dachu własnego domu, możemy z powodzeniem wykorzystać energię elektryczną również do ogrzewania wody użytkowej i centralnego ogrzewania. Wystarczy zainstalować pompę ciepła lub kocioł elektryczny – w ten sposób nie emitujemy do atmosfery żadnych zanieczyszczeń, nie potrzebujemy komina i kotła węglowego, czy gazowego.

Fotowoltaika – Gaszowice

Panele słoneczne w Gaszowicach - instalacja na gruncie
Panele fotowoltaiczne możemy montować na dachu domu lub na gruncie. W obu przypadkach musimy pamiętać iż najbardziej korzystny kąt nachylenia modułów względem słońca to 35 stopni.

Jako firma z wieloletnim stażem na rynku fotowoltaiki – zapraszamy do współpracy. Kompleksowo zajmiemy się montażem instalacji fotowoltaicznej oraz zainstalujemy kocioł elektryczny lub pompę ciepła.

Pompy ciepła i kotły elektryczne – Gaszowice

 

0 0 votes
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Czekamy na Twój komentarz! x
()
x