Panele słoneczne w Jejkowicach - montaż na gruncie

Fotowoltaika – Jejkowice

by

Smog coraz częściej w okresie zimowym negatywnie wpływa na nasze samopoczucie. Miasta w naszym regionie coraz częściej stawiają na ekologiczne źródła ogrzewania. Doskonałym rozwiązaniem w tym wypadku jest fotowoltaika. Prąd generowany jest wprost z promieni słonecznych i trafia do naszych gniazdek w domu. To właśnie dlatego fotowoltaika w Jejkowicach cieszy się coraz większym zainteresowaniem. To bardzo powszechne rozwiązanie bo moduły fotowoltaiczne możemy zamontować zarówno na dachu skośnym, płaskim, ale również na gruncie. Praktycznie każdy z nas może korzystać z darmowego prądu wprost ze słońca.

Montaż modułów fotowoltaicznych na dachu skośnym - Jejkowice
Im więcej modułów fotowoltaicznych zamontujemy na dachu, tym więcej możliwości wykorzystania nadmiaru produkowanej energii. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy również zasilać w prąd nasz kocioł elektryczny lub pompę ciepła.

Na rynku instalacji fotowoltaicznych obecni jesteśmy prawie 7 lat, doskonale wiemy jak sprawić, by instalacja działała długo bezawaryjnie. Pamiętajmy bowiem, że to inwestycja, która ma sprawnie działać 20-30 lat.

Oprócz instalacji fotowoltaicznej zamontujemy również pompę ciepła lub kocioł elektryczny

Więcej informacji na temat wykorzystania kotłów elektrycznych znajdziecie Państwo tutaj:

http://kotly-elektryczne.pl/

 

0 0 votes
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Czekamy na Twój komentarz! x
()
x