Montaż paneli fotowoltaicznych - Kuźnia Raciborska

Fotowoltaika – Kuźnia Raciborska

by

Od 7 lat zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznych, nasze bogate doświadczenie to pewność, że instalacja będzie zamontowana z dbałością o wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły. Zaopatrujemy się w największych hurtowniach i producentach paneli słonecznych i falowników na Śląsku. Nie korzystamy z Chińskich podzespołów, doskonale wiemy, że instalacja fotowoltaiczna to inwestycja na 20-30 lat, dlatego im lepszej jakości podzespoły zamontujemy, tym dłużej będziemy się cieszyć bezawaryjną pracą całości systemu. Oferujemy montaż fotowoltaiki w Kuźni Raciborskiej i okolicach. Bardzo często klienci pytają nas czy oprócz darmowego prądu w domu, można jeszcze wykorzystać fotowoltaikę do ogrzewania domu? Odpowiedź jest prosta – oczywiście że tak! W jaki sposób?

Montaż paneli słonecznych na dachu domu jednorodzinnego w Kuźni Raciborskiej
Instalacje fotowoltaiczne bardzo często montowane są na dachu skośnym. W przypadku dachówki odbywa się to za pomocą specjalnych haków oraz wkrętów ciesielskich. Solidny montaż w tym przypadku to podstawa.

Korzystając z energii słonecznej, możemy z powodzeniem również ogrzewać wodę użytkową oraz ogrzewać nasze wnętrza. Wystarczy, że zamontujemy pompę ciepła lub kocioł elektryczny. Prąd z dach będzie ogrzewał nasz dom i wodę do codziennego użytku. Dzięki temu oszczędzamy nie tylko na rachunkach za prąd ale również za ogrzewanie wody.

Pompa ciepła i kocioł elektryczny - montaż w Kuźni Raciborskiej
Prąd stały wprost z dachu trafia do naszego falownika zamontowanego na przykład w kotłowni. Następnie zamieniany jest na prąd zmienny i zasila urządzenia znajdujące się w instalacji. W tym również pompę ciepła lub kocioł elektryczny. Oszczędzamy na rachunkach za prąd oraz na ogrzewaniu.

Montaż paneli słonecznych w Kuźni Raciborskiej

 

 

0 0 votes
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Czekamy na Twój komentarz! x
()
x