Fotowoltaika - Marklowice 

Fachowe podejście, sprzęt renomowanych (Polskich i Niemieckich) producentów oraz kompleksowa ofert od projektu poprzez załatwienie wniosków po realizację inwestycji na dachu domu.  Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w dziedzinie montażu instalacji fotowoltaicznej w Marklowicach.   Montażem paneli słonecznych zajmujemy się już 8 lat, mam duże doświadczenie zarówno w doborze sprzętu, jak samym montażu.  Moduły fotowoltaiczne kupujemy tylko w Polskich fabrykach ( otrzymujecie Państwo Polską gwarancję produktową), falowniki dostarczają nam Niemieckie firmy (brak Chińskich urządzeń to gwarancja długiej, niezawodnej pracy a w razie awarii sprzęt zastępczy na czas na prawy i profesjonalne podejście do naprawy urządzenia). 
Fotowoltaika - dodatkowe korzyści 

Fotowoltaika to korzyści związane z ograniczeniem rachunków za energię elektryczną niemal do zera ale fotowoltaika to także możliwość ogrzewania domu. Instaljuąc dodatkowo inteligentny kocioł elektryczny mamy znacznie niższe rachunki również za ogrzewanie domu. Możemy rocznie zaoszczędzić nawet 7 tysięcy złotych, co powoduje, że nasz system fotowolticzny zwraca się jeszcze szybciej! 
Montaż paneli słonecznych w Marklowicach

Zadzwoń do nas u umów wizytę naszych specjalistów - dobierzemy odpowiednią ilość modułów oraz falownik.  Zaproponujemy najlepsze rozwiązania na rynku z zachowaniem korzystnej oferty cenowej. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, jak i firmy z Marklowic.