Fotowoltaika – Pawłowice

Z roku na rok miesięczne opłaty rosną jak na drożdżach, niestety równolegle nie rosną nasze wypłaty. Oszczędzamy na czym się da instalując oszczędne oświetlenie ledowe, wymieniamy sprzęt na bardziej ekologiczny i ekonomiczny. Niestety nie da się oszczędzać w nieskończoność. Jakie jest zatem rozwiązanie? Jeśli chodzi o rachunki za prąd możemy dziś całkowicie ograniczyć wydatki związane z pobieraniem energii elektrycznej. Rozwiązaniem są moduły fotowoltaiczne, które generują kilowaty energii elektrycznej, która trafia do urządzeń zainstalowanych w domu, nadwyżki natomiast kumulowane są w ogromnym akumulatorze jakim jest sieć energetyczna. Korzyści dostrzegli również mieszkańcy i przedstawiciele firm z Pawłowic. Dachy domów w tej miejscowości coraz częściej dosłownie świecą przykładem. To ogromna korzyść – twierdzą Ci, którzy korzystają z uroków ogniw fotowoltaicznych.

Jak działa fotowoltaika?
Zasada działania systemu fotowoltaicznego jest bardzo prosta. Padające na taflę modułów fotowoltaicznych promienie słoneczne zamieniane są w energię elektryczną. Następnie falownik zamienia prąd stały w zmienny, który z powodzeniem może być wykorzystany w naszym gniazdku. Dzięki temu mamy darmowy prąd a wysokość rachunków spada niemal do zera!

Fotowoltaika w Pawłowicach

Domy parterowe z dachem płaskim, dachy kopertowe, dwu spadowe – panele fotowoltaiczne na terenie Pawłowic to coraz częściej spotykany widok. Czasem zamontowane są bezpośrednio na dachu, czasem dodatkowy kąt uzyskuje się za pomocą specjalnych trójkątów aluminiowych. Trzeba bowiem pamiętać iż idealny dla polskich warunków kąt to 35 stopni. Największy uzysk z energii fotowoltaicznej wypracujemy na tak zamontowanych modułach. Zatem nawet jeśli posiadamy dach płaski jesteśmy w stanie efektywnie wytwarzać prąd!

Moduły fotowoltaiczne na dachu domu w Pawłowicach
Monokrystaliczne moduły znanej, renomowanej firmy Solar Bruk Bet to gwarancja niezawodności na lata. Dodatkowo otrzymują Państwo gwarancję polskiego producenta!
Dachówka ceramiczna? Gont bitumiczny? Papa? To z czego wykonany jest dach nie ma znaczenia. Posiadamy rozwiązania, które umożliwią montaż fotowoltaiki również na Państwa dachu!

Zapraszamy do kontaktu z naszym handlowcem, który przyjedzie do Państwa i przedstawi korzystne rozwiązanie, które spowoduje nie tylko znaczące obniżenie rachunków za energię elektryczną, ale również ogrzewanie. Do systemów fotowoltaicznych proponujemy również ekonomiczne i ekologiczne kotły elektryczne, które są w stanie zastąpić tradycyjny kocioł gazowy. Dzięki czemu sporo pieniędzy pozostaje w Państwa portfelu również z tytułu ogrzewania wo dy w kranie i kaloryferach. Koszt zakupu i montażu pieca elektrycznego jest 6-7 razy niższy od pompy ciepła.

Wygenerowany przez moduły fotowoltaiczne prąd można w łatwy sposób zamienić w ciepło w naszym domu. Słowo klucz to kocioł elektryczny. Energia z dachu trafia do urządzenia, które możemy tak zaprogramować by zużywało nasze nadwyżki prądowe!

Energia za słońca na naszym dachu – panele słoneczne w Pawłowicach

Mieszkasz w Pawłowicach? Zadzwoń i zapytaj o szczegóły instalacji na Twoim dachu! +48 793 992 662