Zamontuj z nami system fotowoltaiczny a kocioł elektryczny zamontujemy gratis!    [ZOBACZ WIĘCEJ]
Fotowoltaika - Rybnik

Coraz więcej osób z Rybnika i okolic decyduje się na montaż paneli – wcześniej ogromnym zainteresowaniem cieszyły się solary. Technika jednak poszła znacząco do przodu, dlatego coraz więcej osób decyduje się na montaż tak zwanych paneli fotowoltaicznych. To urządzenia, które swoim kształtem przypominają solary, to jednak tylko pozorne podobieństwo. Panele fotowoltaiczne znacznie różnią się zasadą działania. Otóż za pomocą paneli fotowoltaicznych tworzymy niewielką elektrownię słoneczną, której zadaniem jest wytwarzanie energii elektrycznej. Dzięki temu możemy z powodzeniem ograniczyć rachunki za prąd – nawet do zera. Wszystko zależy od wielkości instalacji oraz naszych zasobów powierzchniowych. Im większa powierzchnia dachu, tym więcej energii mogą wyprodukować panele fotowoltaiczne. Bardzo istotnym elementem jest również ustawienie naszego domu, dachu względem kierunków świata. Im większe połaci dachu skierowane na południową stronę, tym więcej słońca wpadającego na lustro paneli słonecznych, dzięki czemu więcej promieni słonecznych jest przetwarzanych na prąd, a nasza instalacja fotowoltaiczna jest bardziej wydajna. Na rybnickim rynku znajdziemy coraz więcej firm zajmujących się montażem paneli fotowoltaicznych, dzięki czemu istnieje coraz większe prawdopodobieństwo, że będzie nie tylko ekonomiczniej w przyszłości, ale także ekologiczniej. Nie od dziś przecież wiadomo, że Rybnik boryka się z problemem SMOGU. Każdej jesieni i w okresie zimowym temat wraca jak bumerang, a my, nasze dzieci dosłownie trujemy się w zanieczyszczeniach. Fotowoltaika  w Rybniku - zobacz więcej informacji i możliwości. 
Montaż paneli słonecznych w Rybniku - stawiamy na jakość! 
Montując panele słoneczne na dachu Państwa domu, zawsze stawiamy na jakość podzespołów. Doskonale wiemy, że instalacja fotowoltaiczna ma działać bezawaryjnie nie 2 lata, czy 5 lat a 20 lat. Dlatego nie znajdziecie u nas kiepskiej jakości chińskich modułów, czy tajwańskich falowników. Zaopatrujemy się tylko i wyłącznie w polskich i niemieckich hurtowniach. 
W samym Rybniku coraz więcej dachów pokrytych jest niebieskimi lub czarnymi ogniwami słonecznymi – to w przypadku smogu ma również ogromne znaczenie. Jak zacząć przygodę z fotowoltaiką? Przede wszystkim trzeba się uzbroić w cierpliwość bo cały proces załatwiania dokumentów trochę trwa, ale gdy już wszystko uda się załatwić, to w krótkim czasie można zamontować panele fotowoltaiczne na dachu naszego domu, firmy lub na przykład garażu. Koszty wstępne oczywiście są, temu nikt nie zaprzeczy, ale z drugiej strony jeśli taką instalację da się zamontować na przykład w nisko oprocentowanych ratach, to dzięki wyprodukowanym oszczędnościom możemy spłacać raty kredytowe, a po 5 latach cieszymy się z wyprodukowanych oszczędności!

Jesteśmy z Rybnika, instalujemy w Rybniku!
Zakup i montaż paneli fotowoltaicznych na raty

Bardzo łatwy sposób na zamontowanie instalacji produkującej prąd, to system ratalny. W cenie opłat za prąd mamy gotową instalację na dachu. Przez pierwsze 5 lat to instalacja generuje fundusze na raty. Po tym okresie cieszymy się darmowym prądem bez dodatkowych opłat.
Kocioł elektryczny - ogrzewanie domu wprost z paneli słonecznych

Instalując kocioł elektryczny tuż przed gazowym możemy w łatwy sposób obniżyć również rachunki za gaz. Przez większość sezonu grzewczego wodę użytkową oraz c.o. podgrzewa nam kocioł elektryczny a tylko w najtrudniejszych warunkach włącza się gazowy. Oszczędności z roku na rok są zatem coraz wyższe. 
Moduły fotowoltaiczne na dachu, czy na gruncie? 
Nasi instalatorzy mają doświadczenie zarówno w montażu instalacji na dachach budynków, jak i na gruncie. 

Poszukujesz fachowców od fotowoltaiki w Rybniku? 
Skontakuj się z nami, wspólnie zaprojektujemy mikroelektrownię, która zapeni nie tylko darmowy prąd ale w znaczący sposób wpłynie również na ograniczenie rachunków za ogrzewanie wody. Jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje.