Zamontuj z nami system fotowoltaiczny a kocioł elektryczny zamontujemy gratis!    [ZOBACZ WIĘCEJ]
Fotowoltaika - Rydułtowy 

Prąd, gaz, woda – nasze rachunki z rok na rok są coraz wyższe. Doszliśmy już do takiego etapu, że praktycznie nie ma na czym oszczędzać. Tymczasem 21 wiek daje nam dużo możliwości obcięcia tych kosztów miesięcznych. Co gdybyśmy mogli produkować własny prąd, który trafia do gniazdek oraz do ogrzewania wnętrz? Co gdybyśmy mogli zrezygnować zupełnie z opłat za energię elektryczną? Okazuje się, że takie możliwości są w zasięgu naszych rąk! Fotowoltaika jest kluczem do sukcesu, przez cały rok produkujemy prąd, który na bieżąco zużywamy a nadwyżka wędruje do ogromneo akumulatora jakim jest sieć energetyczna. Jako firma z wieloletnim stażem zajmujemy się montażem fotowoltaiki w Rydułtowach.  Temat jest nam znany od 8 lat , wtedy właśnie stawialiśmy pierwsze fotowoltaiczne kroki. Przez ten czas nasze doświadczenie stale rosło, dzięki czemu możemy Państwu doradzić w wyborze idealnego systemu. Od projektu po wykonanie instalacji na dachu domu lub na gruncie. 
Dobór profesjonalnych podzespołów 

Biorąc pod uwagę fakt iż fotowoltaika to inwestycja na lata, na podzespołach nie warto oszczędzać. Wielokrotnie mieliśmy okazję poprawiać, naprawiać instalacje fotowoltaiczne. Sprzęt marnej jakości, prosto z chin, oszczędności w zabezpieczeniach elektrycznych - efekt jest taki, że instalacja po 4-5 latach odmawia posłuszeństwa. W efekcie nie produkujemy prądu i szukamy firmy do naprawy. Koszty dodatkowe wydłużają zwrot inwestycji. Dlatego pamiętajmy - liczy się jakość modułów fotowoltaicznych i pozostałych podzespołów systemu. 
Załatwimy za Ciebie większość "papierologii"

Nasi specjaliści wyślą za Pańśtwa wniosek o wymianę licznika na dwukierunkowy, pomożemy w wysyłce wniosku o dofinansowanie 5 tysięcy złotych z programu Mój Prąd. Doskonale wiemy, że dla osoby wypełniającej dokumenty po raz pierwszy to nie lada zagwozdka.