Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej – Racibórz

by

        Blisko 50 firm nie tylko z Polski ale także i Czech weźmie udział w targach poświęconych energii odnawialnej, które odbędą się w Raciborzu już w czerwcu. Odbędą się one w hali Rafako przy ul. Łąkowej. Wśród prezentowanych nowinek technologicznych będą kolektory grzewcze, pompy ciepła, budownictwo energooszczędne oraz technika solarna i fotowoltaiczna. Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na tą imprezę.
        W trakcie targów z całą pewnością nie zabraknie szeregu tematycznych paneli, podczas których eksperci będą starali się odpowiedzieć inwestorom indywidualnym na pytania dotyczące opłacalności stosowania energii słonecznej. W piętek 13 czerwca ma odbyć się seminarium na temat możliwości pozyskania dofinansowania ze środków WFOŚiGW na zadania związane między innymi z instalacją paneli fotowoltaicznych. Szczegółowy program paneli seminaryjnych już wkrótce na stronie internetowej Raciborza: www.raciborz.pl
Warto dodać iż  projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Państwa „Przekraczamy Granice”. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Więcej:

http://www.raciborz.pl/miasto_raciborz/Miedzynarodowe_Targi_Energii_Odnawialnej.html

0 0 votes
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Czekamy na Twój komentarz! x
()
x