Montaż instalacji fotowoltaicznych, solary – Orzesze

by

Domy, domki, firmy mniejsze i większe to miejsca, w których z powodzeniem możemy zainstalować panele fotowoltaiczne. W Orzeszu znajdziemy całe mnóstwo potencjalnych odbiorców energii ze słońca.Dziś większość osób korzysta z energii solarów, tymczasem instalacje PV, w tym przypadku mogą obniżyć znacząco nasze rachunki za prąd. Korzystając z dofinansowań możemy to zrobić w naprawdę przystępnej cenie!  

     Jak się za to zabrać? Dziś na rynku znajdziemy całe mnóstwo firm, które nie tylko zamontują dla nas instalację wraz z panelami, ale także zajmą się pozyskaniem dla nas dofinansowania, dzięki czemu koszt wstępny będzie znacznie niższy. Pamiętajmy o tym, że taka instalacja w przyszłości może nas zupełnie uniezależnić od dostaw energii z zewnątrz!

 

0 0 votes
Article Rating
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Michalina
Michalina
3 lat temu

Posiadam dom o wielkości około 160 metrów kwadratowych, dach płaski, dom jest parterowy. Nasze zużycie to 340kwh miesięcznie jaki byłby koszt takiej instalacji fotowoltaicznej? Czy można prosić o wycenę?

Karina Hawling-Wasik

Mam do państwa pytanie. Posiadam budynek gospodarczy ok 25 m w którym zostały zrobione boksy dla zwierząt(psy). Chciała się zapytac jaki byłby koszt i czy jest to mozliwe , montaż ogniw zasilajacych ogrzewanie tego pomieszczenia. Przewidziane ogrzewanie to prominniki podczerwieni o mocy łacvznej dwu lamp 2kw. Czy taka instalacja da rade i jakie były by koszty. Zasilany byłby tylko budynek gospodarczy. Ogniwa moga byc montowane na dachu który jest skosny i ustawiony na nasłoneczniona przez cały dzien stronę.

2
0
Czekamy na Twój komentarz! x
()
x